Terasové podlahyMontujeme terasové podlahy z profilových desek značky Gelend. Přibližnou cenu terasy můžete zjistit z interaktivní kalkulačky dostupné na těchto stránkách.


Chci spočítat cenu terasových profilů


Profilové komorové desky WPC dřevoplast 140 x 26 x 3000 mmVhodné pro podlahy a konsrukce venkovních teras, sklepení, podlahy kolem bazénů a vodních ploch, podlahy pergoly, zahradní cesty a stavby, sklepení, restaurace a společenské prostory, oplocení apod.
Dřevoplastová terasová prkna GELEND přínáší nejvyšší kvalitu při nejlepší ceně na trhu se zárukou 25 let na výrobní vady.
  • materiál dřevo + PVC
  • bezúdržbové, vodovzdorné, mrazuvzdorné
  • spojuje vlastnosti dřeva a trvanlivost PVC
  • záruka 25 let na výrobní vady

Charakteristika: přirozený vzhled, netvoří třísky, odolné proti plísním a hmyzu, recyklovatelný materiál, trvanlivost, bezúdržbovost, odolnost proti vodě a mrazu, protiskluzový povrch.

Dřevoplastové desky WPC Gelend se vyznačují vysokou kvalitou díky minimální roztažnosti a rozměrové stálosti. Toho je dosaženo díky nízkému podílu kvalitní plastové složky. Pevnost zaručuje obsah 70% dřevité směsy listnatých jehličnatých stromů, 30% primárního PVC (bez recyklátů) zajišťující odolnost proti povětrnostním vlivům, hmyzu a plísním.. Povrch terasových desek je oboustranně broušený.


Stránka obsahuje materiály použité s laskavým svolením firmy Aluris s.r.o.